Manager Zespołu Sprzedażowego

Data wygaśnięcia: 2019-01-05
Liczba wakatów: 1
Regiony: wielkopolskie Piła

PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 14 lat i współpracujemy z grupą 3 000 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,8 miliarda złotych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Managera zespołu sprzedażowego

Miejsce pracy:

Piła

Jeżeli interesuje Cię rozwój w zakresie zarządzania zespołem sprzedażowym , odnajdujesz się w środowisku handlowców/ doradców klienta i dodatkowo masz kompetencje potrzebne do zarządzania zespołem, zgłoś swoją aplikację.

Zakres obowiązków managera:

- planowanie oraz organizowanie działań zespołu

- rekrutacja i wdrażanie osób do sprzedaży

- motywowanie zespołu  do osiągania założonych wyników

- bieżące raportowanie wyników zespołu

Nasze oczekiwania:

- znajomości technik sprzedażowych

- doświadczenie w zarządzaniu zespołem (min. 1 rok)

- umiejętność przekazywania wiedzy innym (wdrożenie zespołu)

- zdecydowanie i determinacja w osiąganiu celów

- mobilność

Oferta:

- możliwość budowania struktury sprzedażowej w podległym regionie

- wynagrodzenie ( umowa o pracę, podstawa + premie miesięczne zależne od wyników zespołu)

- narzędzia pracy samochód, telefon, laptop

- możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów ( pakiet medyczny, ubezpieczenie, karta sportowa OK SYSTEM )

- udział w ogólnopolskim programie rozwoju Managerskiego - MANAGER 360

- pakiet marketingowy wspierający managera, uzależniony od osiąganych wyników