Sprzedaż pożyczek - nielimitowane godziny. Prowizja

Data wygaśnięcia: 2018-02-09
Liczba wakatów: 1
Regiony: pomorskie Gdynia

PROFI CREDIT jest drugą największą firmą pożyczkową w Polsce. Działamy na polskim rynku od ponad 13 lat i współpracujemy z grupą 2 900 doradców finansowych. Od początku działalności w Polsce sprzedaliśmy pożyczki na łączną wartość ponad 3,3 miliarda złotych.

Aktualnie poszukujemy:

 Doradcy klienta

Miejsce działania: Gdynia

Opis stanowiska:
  • -profesjonalna obsługa klienta indywidualnego i biznesowego
  • -aktywne działania marketingowe
  • -budowanie i utrzymywanie relacji z klientem

I tyle :)

Wymagania:
  • -zaangażowanie w doskonalenie umiejętności
  • -łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów
  • -niekaralność

Oferujemy:

Zainteresowany?
Nie czekaj, WYŚLIJ CV: mateusz.stolc@proficredit.pl lub skorzystaj z formularza on-line

Jeśli wysyłasz CV poprzez formularz online prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).